Ergo: p.biedroń uważa że Prezydent nie dorósł do stanowiska które pełni.
oczywiście można w tym miejscu przytoczyć szereg podłych, głupich lub zgoła idiotycznych działań p.biedronia
- całkowicie dyskwalifikujących go moralnie i intelektualnie do jego stanowisk.
Ale pisano już o tym tyle razy...
To może z innej beczki:
Panie Biedroń - czy wie pan jaki był stosunek banderowców i ideologii banderowskiej do homoseksualismu i homosekualistów?

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL