o wolności

https://opoka.org.pl/News/Swiat/2026/przelomowy-wyrok-na-malcie-swiadectwo-wiary-to-nie-nielegalna

w szeregu krajów nielegalna jest terapia konwersyjna - czyli mówiąc po ludzku zmiana orientacji z homoseksualnej na hetero. 

(ciekawe czy legalne byłoby przerabianie heteryków na gejów). 

Facet który opowiedzieł w TV jak przestał być gejem, oraz prowadzący program którzy "nie wykazali czujności" - zostali zawleczeni przed sąd. 

Na wniosek homoaktywistów. 

*

Ergo: jak jesteś homoseksualistą, ale jakoś ci to doskwiera, to nie uzyskasz legalnie pomocy. Bo nie. 

Teoria gender mówi że płeć to konstrukt społeczny a orientacja seksualna jest płynna i może podlegać zmianom oraz kształtowaniu - ale najwyraźniej ten proces przebiega tylko w jedną stronę. 

Dodajmy - terapia konwersyjna opiera się głównie na oddziaływaniu psychologicznym, czasem stosuje się trerapie hormonalne i modlitwę. 

Co i tak postępactwo uważa za torturę. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_konwersyjna

*

Ergo: nie wolno poddawać się psychoterapi by spróbować sobie zmienić orientację seksualną. Wolno chodzić na inne terapie - np. takie gdzie nauczą nas jak być twardym nieczułym s..synem - ale na konwersyjne nie wolno bo nie.  Nie wolno uzyskać pomocy by zmienić sobie sposób myślenia z homo na hetero - za to wolno niszczyć sobie organizm - żreć blokery dojrzewania, hormony oraz poddawać się trwałym okaleczeniom w ramach tzw. zmiany płci.  

Chrześcijańskie modlitwy i egzorcyzmy są "torturą" - ale sataniści działają i głoszą swoje tezy* całkowicie legalnie a przynależność do tosycznych sekt religijnych jest w UE całkowicie ok. 

*

Świat stoi na głowie. 

*

Nie wiem czy terapia konwersyjna jest skuteczna - są przykłądy pozytywne i negatywne. Za to jest mocno zwalczna przez środowiska tęczowo-lewackie.  

 

______________________________________________________________________________________________-

*przypomnę przypadek holocausto vel nergala i jego ohydne wypowiedzi o gwałceniu kobiet jako "radości życia" 

Image

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL