https://www.fronda.pl/a/Dzis-bym-tu-nie-zamieszkala-Polacy-na-Wyspach-coraz-mocniej-odczuwaja-skutki-brexitu,256311.html
Anglia miała rację wystepując z UE.
Problem w tym że wystepując z UE nie odrzuciła automatycznie wszystkich bzdur prawno-ustrojowych narzucych przez brukselę w ciągfu kilku dekad.
Zachowano najgorsze trucizny.
Podatek vat, miliony kretyńskich norm i przepisów, rozbuchany aparat urzędniczy oraz politykę multikulti.
Efekt? Mają wszystkie wady eurokołhozu i żadnych korzyści...
*
co ja bym zrobił? Należało radykalnie obniżyć podatki, wyp... na bruk urzędników, ściąc zasiłki i deportować nachodźców.
Wrócić do rozwiązań gospodarczych z casów Margaret Teather.

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL