O błędach

https://www.fronda.pl/a/Dzis-bym-tu-nie-zamieszkala-Polacy-na-Wyspach-coraz-mocniej-odczuwaja-skutki-brexitu,256311.html

Anglia miała rację wystepując z UE. 

Problem w tym że wystepując z UE nie odrzuciła automatycznie wszystkich bzdur prawno-ustrojowych narzucych przez brukselę w ciągfu kilku dekad. 

Zachowano najgorsze trucizny. 

Podatek vat, miliony kretyńskich norm i przepisów, rozbuchany aparat urzędniczy oraz politykę multikulti. 

Efekt? Mają wszystkie wady eurokołhozu i żadnych korzyści... 

*

co ja bym zrobił? Należało radykalnie obniżyć podatki, wyp... na bruk urzędników, ściąc zasiłki i deportować nachodźców.

Wrócić do rozwiązań gospodarczych z casów Margaret Teather.  

 

Image

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL