khm...

https://niezalezna.pl/polska/dwa-sledztwa-ws-szpitala-poludniowego-lekarzowi-milionerowi-grozi-nawet-10-lat/573328

generalnie obawiam się że będzie jak w Kłodzku - wygra "doktryna neumana"

prokuratura zażąda 10 lat, usłużny sędzia z odpowiedniego stowarzyszenia wlepi 3 lata 

w apelcji coś się urwie. Areszt zaliczą, pierwszy wyrok czyli do odsiedzenia 2/3 -  - po roku koleś będzie hasał na wolności i przepuszczał "zarobione" pieniądze. 

a gdy aferka przyschnie to od wdzięcznych pacjentów doktorek dostanie szmalcowną posadkę np. w TV.

*

Niemożliwe? 

jesli kobieta skazana za handel żywym towarem i sutenerstwo mogła zostać gwiazdą programów rozrywkowych

to w państwie tuska wszystko jest możliwe.  

Image

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL