Dodaj wpis
Temat
Autor *
Email
Strona www
Treść *
Przepisz kod z obrazka *
   
 

Dawid: Seide

Wyszukałem tekst z pliku i trafiłem na post z 2005r.

Wyglada to na to że plik lub cała historia jest żartem.

 

poniedziałek, 19, luty 2018

Dawid ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): Seide

Dzień dobry, Szanowny Panie, witam!

Jakże problematyczne może być przywitanie w cyfrowym świecie, w tej konkretnej interakcji :)

Zainteresowany Pańską twórczością, chcę zdobyć więcej informacji na temat cyklu "seide" o którym krążą pogłoski w internecie.

Podobno, podjął Pan współpracę z "papla.pl" i powstało 6 części cyklu(250 z planowanych 400 stron).

Aktualnie niezwykle trudno je zdobyć, nie mówiąc już o kupnie.

Czy taki cykl faktycznie powstał? To nietypowe posunięcie.

Edycja pliku .jar z opowiadaniem, daje 4 pliki tekstowe, zawierające może kilkadziesiąt linii opowiadania.

Jeżeli tekst taki powstał, w dłuższej wersji może mógłby go Pan opublikować na stronie(odpłatnie). 

Udzielenie odpwiedzi mogłoby rozwiać wątpliwości również innych poszukiwaczy...

Pozdrawiam,

czytelnik

poniedziałek, 19, luty 2018

martineden

W sprawie religii. Straciłem wiarę trzydzieści lat temu i jest to moja osobista sprawa. Nikogo nie mam nawracać na ateizm. Poglądy mam raczej prawicowe. Aborcję uważam za ohydny mord na całkowicie niewinnej i całkowicie bezbronnej istocie ludzkiej. Dla wierzącego dziecko zabite włonie matki trafi do Nieba, a dla mnie przestanie istnieć. Na zawsze. Z drugiej strony najbardziej zbrodnicze państwa świata były ateistyczne( Chiny, Sowiety, Kambodża Czerwonych Khmerów, Albania Envera Hodży).Pogłądy wojujących ateistów(np. Dawkinsa), że jak się zlikwiduje religie to będzie raj na Ziemi, uważam za idiotyczne. Nic się nie zmieni, chyba że zmienimy naturę ludzką.

niedziela, 18, luty 2018

martineden

niedziela, 18, luty 2018

Grzegorz1971 ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): Ilustracja do ,,Jakuba''

Witam Pana serdecznie jako i innych czytelników bloga .Tak mi sie nasunęło przy czytaniu ,,Jakuba'' ostatnio.Jakiś rok dwa temu na ,,JarmarkuHoleńskim'' oglądałem praca Pana Piotra Śmiecha z Parczewa.Teraz gdy czytam widzę  jego prace jako idealne ilustracje do dziejów  wiejskiego egzorcysty i nie tylko (postacie np z ,,Oka Jelenia'' wyszłyby idealne).Gdyby kiedyś była taka potrzeba  to warto by pomyśleć .PanŚmiech ma chyba od niedawna swoją stronkę.

A tak na marginesie czytając Pańską replikę  to akurat stwierdzenie  z początku naszej XX wiecznej państwowości ze bez wolnej Ukrainy nie będzie wolnej Polski nie jest stwierdzeniem na wyrost .Państwo moskiewskie chyba nigdy nie było przyjazne względem sąsiadów ,mozna by sparafrazować Marszałka - ludzie wspaniali ale naród .... okropny .Jaka ta Ukraina jest  niech będzie trudno i z tymi marszami neobanderowców i z nienasyconymi oligarchami .Za to powiem że tak dobrej opini nie mieliśmy tam chyba nigdy i trzeba kuć to żelazo póki gorące a nie rzucać kłody pod nogi .Niepotrzebnie zupełnie weszły obostrzenia przy zatrudnianiu pracowników sezonowych ,dobrze że choć uczniów i studentów z Ukrainy władza sie nie czepia.

piątek, 16, luty 2018

 

Powered by Phoca Guestbook